Bundy, mikiny, vesty, pláštenky

Bundy, mikiny, vesty či pláštenky patria medzi hlavné marketingové voľby v prípade chladnejšieho alebo daždivejšieho počasia a spolu s tričkami, košeľami a polokošeľami patria medzi gro našej produkcie.
Okrem výlučne reklamného využitia produkujeme tento sortiment aj vo verzii pracovného oblečenia, kde sa berie ohľad na zvýšenú bezpečnosť, ochrannú vlastnosť prípadne iné požiadavky klienta ako napríklad antireflexné pásy, vrecká špeciálnych rozmerov, špeciálne úchyty, tvary a podobne.

Či už ide o oblečenie pre zamestnacov vychádzajúce z corporate identity alebo darčeky pre vašich zákazníkov, Cottonworks je partner, na ktorého sa môžete vždy obrátiť.

  • Materiál: bavlna, bio bavlna, česaná bavlna, ringspun bavlna, polyester, polybavlna (zmes bavlny a polyesteru) viskóza, froté, jersey, fleece, microfleece, zmesové materiály s pridaním elastanu, viskózy, spandexu, alebo lycry
  • Farby látky: zafarbenie látky podľa vzorkovnice Pantone

Možnosti potlače

Sieťotlač

Sieťotlač je najpoužívanejšou technológiou potlače textilu priamymi sólo farbami, prípadne CMYK rastovými farbami, podľa medzinárodnej vzorkovnice Pantone. Pre jeden motív vieme poskytnúť sútlač až 8 farieb. Jej prednosťou je vysoká viskozita nánosu farby, stálosť farieb a dlhá životnosť.

Grafické podklady je potrebné dodať ako vektor v krivkách, alebo aj ako obrázok – bitmapu.

Transfer

Pri tejto technológii je motív vytlačený sieťotlačou na prenosný papier a následne sa motív prenesie pomocou tepelného lisu na textil. Rovnako ako aj pri klasickej sieťotlači je tu možná sútlač až 8 farieb.

Grafické podklady je potrebné dodať ako vektor v krivkách, alebo aj ako obrázok – bitmapu.

Výšivka

Touto technológiou je možné vyšívať viacfarebné motívy, až do 8 farieb, takmer na akýkoľvek textilný produkt, ktorý je možný upnúť do vyšívacieho stroja. Vysoká kvalita používaných nití je zárukou dlhej životnosti a odolnosti voči vysokým teplotám.

Grafické podklady je potrebné dodať ako vektor v krivkách. Podklady dodané ako obrázok – bitmapa, nie je možné vyšiť.

Sublimácia

Sublimácia sa využíva na tlač plnofarebných motívov. Motív sa vytlačí vo vysokom rozlíšení špeciálnymi farbami na sublimačný papier a následne sa prenesie pomocou špeciálneho transferového lisu na textil. Možné je potláčať iba 100% polyester. Sublimácia sa vyznačuje vysoko brilantnou tlačou, žiarivými farbami a dlhou trvácnosťou.

Grafické podklady je možné dodať ako vektor v krivkách, alebo aj ako obrázok – bitmapu.

Aplikácia

Aplikáciou na textil rozumieme buď nášivku, ktorá sa vyrobí ako samostatný motív na spevnenú látku pomocou vyšívacieho stroja a na produkt sa našije, alebo vieme použiť silikónový motív, ktorý sa robí pomocou formy, má 3D rozmer a na produkt sa môže našiť alebo nalepiť. Obidve technológie sú vysoko efektné, zaujímavé a trvácne. Motív pri výšivke môže byť až 8 farebný a pri silikóne maximálne 3 farebný.

Pozrite si tiež