Bundy, mikiny, vesty, pláštenky

Bundy, mikiny, vesty či pláštenky patria medzi hlavné marketingové voľby v prípade chladnejšieho alebo daždivejšieho počasia a spolu s tričkami, košeľami a polokošeľami patria medzi gro našej produkcie.
Okrem výlučne reklamného využitia produkujeme tento sortiment aj vo verzii pracovného oblečenia, kde sa berie ohľad na zvýšenú bezpečnosť, ochrannú vlastnosť prípadne iné požiadavky klienta ako napríklad antireflexné pásy, vrecká špeciálnych rozmerov, špeciálne úchyty, tvary a podobne.

Či už ide o oblečenie pre zamestnacov vychádzajúce z corporate identity alebo darčeky pre vašich zákazníkov, Cottonworks je partner, na ktorého sa môžete vždy obrátiť.

  • Materiál: bavlna, bio bavlna, česaná bavlna, ringspun bavlna, polyester, polybavlna (zmes bavlny a polyesteru) viskóza, froté, jersey, fleece, microfleece, zmesové materiály s pridaním elastanu, viskózy, spandexu, alebo lycry
  • Farby látky: zafarbenie látky podľa vzorkovnice Pantone

Možnosti potlače

Sieťotlač je najpoužívanejšou technológiou potlače textilu priamymi sólo farbami, prípadne CMYK rastovými farbami, podľa medzinárodnej vzorkovnice Pantone. Pre jeden motív vieme poskytnúť sútlač až 8 farieb. Jej prednosťou je vysoká viskozita nánosu farby, stálosť farieb a dlhá životnosť.

Grafické podklady je potrebné dodať ako vektor v krivkách, alebo aj ako obrázok – bitmapu.

Pozrite si tiež